Získejte základy online marketingu

Význam online marketingu neustále roste, pokud chcete být v obraze, naučte se alespoň základy internetového marketingu. Nemusíte přitom trávit týdny na internetu hledáním hodnotných informací, přitom vám stačí jen pár kliknutí a za chvíli máte informace souhrnně na e-mailu.

Stačí si stáhnout online marketing ebook plný informací. Elektronická kniha o online marketingu vám pomůže získat komplexní pohled na marketing a jeho aktivity v internetovém prostředí. Ujasní vám souvislosti mezi jednotlivými online marketingovými kanály. Po jejím přečtení už vám budou jasné zkratky jako PPC, SEO, SEM atd. Zjistíte, jaké kanály a média online marketing zahrnuje, a jak je vhodně využívat ve svůj prospěch.

Základem marketingu, tedy i toho internetového, je stanovení cílů, kterých chcete dosáhnout. Webová analytika se věnuje měření dat a vyhodnocování online marketingu, díky těmto datům tedy zjistíte, zda se již k vašim cílům blížíte nebo jste již už dosáhli. Můžete zvýšit tržby, navýšit počet návštěvníků nebo přizpůsobit vaši nabídku podle chování návštěvníků a nabízet jim to, po čem skutečně touží. Aby se vám výkony kampaní snadněji vyhodnocovaly, využijte při jejich tvorbě utm builder. Tento nástroj slouží pro automatické vygenerování UTM parametrů, které oceníte právě při webové analytice.